Jakie Lego Technic warto kupić?

Klocki Lego Technic

✅ Seria klocków Lego Technic wypuszczona na rynek przez duńską firmę w 1977 roku okazała się prawdziwym hitem, który skradł serca fanów lego na całym świecie – zarówno tych najstarszych, jak i najmłodszych.
Możliwość budowania realistycznie wyglądających i funkcjonujących pojazdów to nie lada gratka nie tylko dla fanów motoryzacji, ale również dla tych, którzy po prostu uwielbiają stawiać różne budowle z klocków lego.

 Ludzie coraz częściej decydują się na zestawy Lego Technic. W Internecie możemy znaleźć wiele różnych recenzji i opisów poszczególnych zestawów z tej serii. ⭐
☝️ Jednak, aby przekonać się, który Lego Technic zestaw jest najlepszy sami musimy zdecydować się na jego zakup. Faktem jest jednak, że wśród wszystkich tych zestawów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

✅ Zestawy te wbrew pozorom nie są niczym skomplikowanym. Ich budowanie nie powinno nikomu sprawić problemów, a zadanie ułatwiają również dodawane do zestawów Lego Technic instrukcje.
Niektóre z zestawów wyposażone są także w elektronikę, dzięki której można sterować swoimi modelami.

Ceny zestawów Lego Technic są bardzo mocno zróżnicowane. W ofercie znajdziemy modele warte zarówno powyżej 1000zł, jak i zestawy Lego Technic do 200zł. ⭐
Repliki pojazdów poniżej 100zł również pojawiają się na półkach sklepów internetowych oraz stacjonarnych. Najczęściej są to jednak zestawy przeznaczone dla najmłodszych.
☝️ Siłą rzeczy nie wymagają one niesamowitych umiejętności w ich składaniu. Można więc powiedzieć, że Lego Technic to seria idealna dla budżetu i wieku każdego człowieka.

 

Lego Technic dla dorosłych

✅ Jak wspominaliśmy wcześniej, zestawy Lego Technic to wynalazek idealny nie tylko dla najmłodszych fanów klocków lego, ale również dla tych starszych.
Lego dla dorosłych również cieszy się sporym zainteresowaniem, a najbardziej rozchwytywane są bez wątpienia zestawy klocków lego dla dorosłych przedstawiające modele samochodów sportowych.

➡️ Najbardziej znane i według wielu uznawane za najlepsze zestawy lego dla dorosłych to te przedstawiające właśnie modele samochodów i innych pojazdów, zarówno tych starszych i kultowych jak dobrze wszystkim znany Fiat 500 czy Vespa 125, jak i zdecydowanie nowszych takich jak Porsche 911 RSR czy Ferrari 488 GTE.

Klocki Lego dla dorosłych nie ograniczają się jednak tylko i wyłącznie do modeli pojazdów ikonicznych czy wyścigowych.
Wśród lego zestawów dla dorosłych możemy również trafić na te nieco bardziej przyziemne modele i marki jak na przykład zestaw Lego Mikrobus Kempingowy Volkswagen T2 oraz zwyczajny pickup.

⭐ Projektanci Lego Technic podjęli współpracę z wieloma znanymi na całym świecie markami motoryzacyjnymi, aby stworzyć jak najbardziej realistyczne i oddające w 100% każdy szczegół pojazdów zestawy.
Do dziś cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, jak i dorosłych, którzy mogą cieszyć się widokiem swoich ulubionych pojazdów ozdabiających półki w ich domach czy mieszkaniach. ⭐

 

 

Lego Technic na pilota

Elektronika, w którą wyposażone są poszczególne zestawy Lego Technic pozwala ich właścicielom na sterowanie modelami pojazdów za pomocą pilota lub specjalnie dedykowanej aplikacji w telefonie.
✅ Zawarte w modelach Lego Technic elementy Smart Hub wraz z silnikami L oraz XL umożliwiają ich właścicielom kierowanie swoimi pojazdami w dowolny sposób. ⭐

Lego Technic sterowany jest również dzięki łączności elementów Smart Hub z Bluetooth Low Energy (BLE).
System ten pozwala aplikacji Lego Technic na sterowanie pojazdami z poziomu smartfona poprzez aplikację Lego Technic Control+, dostępną bezpłatnie w App Store oraz Google Play.

☝️ Każdy produkt serii Lego Technic zdalnie sterowany dodaje modelom realizmu i sprawia, że zabawa nimi powoduje zdecydowanie większą frajdę i satysfakcję niż każdy normalny zestaw, którym nie możemy sterować inaczej niż własną ręką.

 

Lego Technic na Pilota dla Dzieci


Lego Technic samochody

Faktem jest, że modele samochodów z serii Lego Technic cieszą się największym zainteresowaniem właściwie wśród przedstawicieli wszystkich grup wszystkich.
➡️ Zarówno samochody sportowe, wyścigowe, terenowe, jak i pojazdy przeznaczone do konkretnych zadań budzą w fanach nie tylko lego wiele pozytywnych emocji. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych modeli samochodów z serii Lego Technic wraz z ich krótkimi recenzjami, na które z całą pewnością warto zwrócić szczególną uwagę.

 

 

Lego Lamborghini

✅ Wielu młodych chłopców, jak i dorosłych mężczyzn zapewne marzy o tym, aby kiedyś przejechać się którymś z modeli prawdziwego lamborghini lub zostać jego dumnym posiadaczem. Gdyby zapytać jakiegokolwiek fana motoryzacji lub sympatyka tej marki zacznie on prawdopodobnie opisywać nam wspaniałe modele lamborghini takie jak np. znane doskonale na całym świecie lamborghini huracan lub lamborghini aventador.

➡️ Nic zatem dziwnego, że jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym i najbardziej rozchwytywanym modelem samochodu z serii Lego jest lamborghini z Lego Technic. Wydany w 2020 roku zestaw Lamborghini Sian Lego 42115 to szczegółowy model, będący repliką wiernie oddającą każdy szczegół wyposażenia samochodu Lamborghini Sian FKP 37.
Klocki Lego Lamborghini Sian posiadają mnóstwo realistycznych cech takich jak m.in. ośmiobiegowa skrzynia włączana ruchomymi łopatkami, silnik V12 z poruszającymi się tłokami oraz napęd na cztery koła.
Model ten posiada również unoszone drzwi – dokładnie tak samo jak jego pełnowymiarowy pierwowzór. ✅

➡️ Wyprodukowane dla serii Lego Technic lamborghini posiada szereg realistycznych i wiernie oddanych przez projektantów detali. Należą do nich ruchomy spojler, otwierane przednie, jak i tylne klapy oraz szczegółowo odwzorowane hamulce tarczowe.
Wszystkie te aspekty sprawiają, że model ten jest bez dwóch zdań najwierniejszą repliką popularnego Lamborghini Sian FKP 37. ⭐

☝️ Lego Lamborghini Sian to replika do zbudowania w skali 1:8 o limonkowo-zielonej kolorystyce i wymiarach 13 cm wysokości, 60 cm długości oraz 25 cm szerokości. Zestaw ten zawiera aż 3696 elementów, a jego cena katalogowa wynosi 1899,99zł.

 

Lego Technic Lamborghini

 

Lego Bugatti

Bugatti to podobnie jak lamborghini jedna z najbardziej ekskluzywnych marek samochodów na świecie. Tak jak w przypadku repliki pojazdu włoskiego producenta, zestaw Lego Technic Bugatti Chiron 42083 również budzi mnóstwo pozytywnych emocji w jego posiadaczach i sprawia, że Ci, którzy jeszcze nie mieli szczęścia umieścić go w swojej kolekcji gotowi są zrobić naprawdę wiele, aby tylko go pozyskać.

Klocki Lego Bugatti Chiron wiernie i szczegółowo oddają każdy element tego supersamochodu.
➡️ Replika Bugatti z klocków lego w skali 1:8 wydana w 2018 roku posiada szereg luksusowych funkcji takich jak aerodynamiczne nadwozie, aktywny tylny spojler, felgi z logo Bugatti, szprychy na nisko profilowych oponach, szczegółowe odwzorowane tarcze hamulcowe, a także silnik W16 z ruchomymi tłokami.

✅ Otwierana kabina kierowcy pozwala na odkrycie wiernie odwzorowanej ośmiobiegowej skrzyni biegów wyposażonej w ruchome łopatki, a także kierownicę z symbolem Bugatti.
Specjalnie przygotowany klucz do specjalnej stacyjki pozwala na zmianę pozycji aktywnego spojlera i tym samym rozwijanie większej prędkości modelu.

Zestaw zawiera 3599 elementów oraz kolekcjonerską broszurę z wyczerpującymi instrukcjami budowania repliki, dzięki której radość i satysfakcja ze składania Bugatti Chiron z lego jest zdecydowanie większa. Instrukcje składania modelu odzwierciedlają także sposób, w jaki odbywa się montaż prawdziwego samochodu. ⭐
☝️ Model Lego Technic Bugatti ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 32 cm szerokości. Wymiary te sprawiają, że zestaw ten prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a posiadacze repliki tego samochodu mogą podziwiać go z satysfakcją pozostałą po złożeniu jej w całość.

 

Lego Technic Bugatti

 

Lego Land Rover

Lego Technic to nie tylko samochody sportowe, ale również SUV-y i pojazdy terenowe, takie jak właśnie Lego Land Rover Defender.
Zestaw klocków Lego Technic Land Rover Defender 42110 podobnie jak wymienione wcześniej Lamborghini i Bugatti również robi ogromne wrażenie. Niezwykła i doskonała dbałość o szczegóły wnętrza tego pojazdu to jednak coś, co zdecydowanie wyróżnia ten model na tle pozostałych replik.

➡️ Lego Land Rover wyposażony jest w autentyczne nadwozie samochodu, oryginalne felgi oraz przyczepne opony, a także cały zestaw realistycznych funkcji, które można znaleźć w oryginalnym samochodzie tej brytyjskiej marki.
Należą do nich choćby zdejmowany bagażnik ze schowkiem, w którym znajdują się choćby drabina czy maty trakcyjne. Oprócz tego replika oferuje nam również w pełni działającą wyciągarkę umieszczoną z samego przodu pojazdu.

✅ Wiernie odwzorowana kabina posiada w swoim środku czterobiegową sekwencyjną skrzynię biegów z dwiema dźwigniami, dzięki którym możemy przełączać niskie i wysokie biegi, szczegółową deskę rozdzielczą, działającą kierownicę oraz tylne siedzenia składane do przodu.

Warto również zwrócić uwagę na sześciocylindrowy silnik rzędowy z ruchomymi tłokami, ukryty pod maską, którą można podnieść do góry, aby ujrzeć ten perfekcyjnie dopracowany silnik w całej jego okazałości. ⭐
Koło zapasowe umieszczone na tyle pojazdu po jego przekręceniu umożliwia nam otwarcie bagażnika.

☝️ Model ten to coś, co w swojej kolekcji obowiązkowo powinien mieć absolutnie każdy kolekcjoner replik samochodów, jak i sympatyk wrażeń związanych z jazdą terenową.

 

Lego Technic Land Rover

 

Lego Technic Porsche

Zestaw Lego Technic Porsche 911 GT3 RS o numerze katalogowym 42056 to kolejny produkt z serii Lego Technic, który z pewnością powinien znaleźć się na liście zestawów z tej serii, na które warto przeznaczyć absolutnie każdą kwotę.
➡️ Model ten podobnie jak jego poprzednicy ze względu na swoją dbałość o szczegóły i wierne odwzorowanie elementów swojego pierwowzoru zapewnia godziny fascynującej zabawy oraz niewyobrażalnej satysfakcji z jego składania. Instrukcje zawarte w tym zestawie dają realne pojęcie o procesie montażu prawdziwego samochodu.

Lego Technic Porsche może pochwalić się szczegółowo odwzorowaną kabiną, w której oprócz perfekcyjnie przedstawionej deski rozdzielczej, działającej kierownicy czy sportowych foteli możemy znaleźć również schowek na rękawiczki, w którym znajduje się unikalny numer seryjny tego modelu.

Po podniesieniu maski samochodu naszym oczom ukaże się precyzyjnie odwzorowany sześciocylindrowy silnik w układzie bokser z ruchomymi tłokami.
Oprócz tego replika posiada także oddane z dbałością o detale, pomarańczowe nadwozie, czerwone sprężyny zawieszenia, szczegółowo ukazane reflektory, światła tylne, zaciski hamulcowe oraz obręcze z oponami o niskim profilu. ⭐

☝️ Zestaw trafił do sprzedaży w 2016 roku i posiada dokładnie 2704 elementy. Dla dorosłych fanów duńskich klocków polecamy jeszcze, zapoznanie się z artykułem o Lego Classik, może to być dla niektórych powrót do czasów dziecinstwa ❗️

 

Lego Technic Porshe

 

Lego Technic Koparka

☝️ W jednym z wcześniejszych punktów omawialiśmy zestawy Lego Technic, których modele sterowane są za pomocą aplikacji mobilnej Lego Technic Control+.
Jednym z nich jest koparka Lego Technic o numerze katalogowym 42100. Kto w dzieciństwie nie marzył o posiadaniu swojej własnej koparki? Teraz marzenia z dzieciństwa każdego dorosłego człowieka można urzeczywistnić, kupując model Koparki Lego Technic marki Liebherr R 9800.

Oczywiście jest to zestaw idealny nie tylko dla dorosłych, którzy chcieliby spełnić swoje dziecięce pragnienia, ale również dla dzieci, na których replika tej właśnie koparki z pewnością zrobi wrażenie. ⭐
✅ Ten ogromny zestaw klocków lego zawiera aż 4108 elementów, a za jego zasilanie odpowiada nic innego jak element ze wspomnianym przez nas wyżej systemem Smart Hub wraz z siedmioma silnikami.

➡️ W zestawie znajdują się trzy silniki XL, cztery silniki L i dwa sterowane przez Bluetooth elementy Smart Hub, umożliwiające połączenie się z koparką poprzez aplikację mobilną.

☝️ Zaawansowana aplikacja pozwala na niezwykle precyzyjną kontrolę jazdy oraz korzystanie z innych funkcji modelu.
Wielofunkcyjny ekran sterujący umożliwia jazdę pojazdu we wszystkich kierunkach, obracanie nadbudowy, wysuwanie i podnoszenie wysięgnika, otwieranie i przechylanie łyżki oraz odtwarzanie realistycznych efektów dźwiękowych koparki.
☝️ Aplikacja dostarcza też informacji o położeniu wysięgnika, zużyciu energii i przejechanym dystansie. W aplikacji dostępny jest również ekran wyzwań i osiągnięć, który umożliwia zdobywanie nagród w postaci odznak za każde z ukończonych wyzwań.

 

Lego Technic Koparka

 

Lego Ducati

Wśród wielu modeli samochodów, pojazdów oraz innych maszyn oferowanych przez serię Lego Technic sympatycy motocykli również mogą liczyć na coś dla siebie.
✅ W 2020 roku na rynek trafił zestaw Lego Ducati Panigale o numerze katalogowym 42107, który stał się prawdziwym przełomem w kwestii replik motocykli produkowanych specjalnie dla serii Lego Technic. Nigdy wcześniej nie było w niej bowiem modelu motocykla, który posiadałby skrzynię biegów pozwalającą na dobieranie różnych prędkości oraz technik jazdy.

➡️ Lego Ducati posiada wiele niesamowitych funkcji jak na przykład układ kierowniczy, przednie i tylne zawieszenie zapewniające realizm ruchu oraz przednie i tylne hamulce tarczowe.
Szczegółowo dopracowane detale w postaci stopki bocznej, rury wydechowej, owiewki czy deski rozdzielczej pojazdu sprawiają, że model ten jest niesamowicie wiernym odtworzeniem pełnowymiarowego oryginału.

⭐ Motocykl z zestawu Lego Technic Ducati Panigale V4 R przyciąga wzrok i jest obowiązkowym punktem każdej kolekcji klocków lego.
Jego wymiary zostały dobrane tak, by model wiernie odtwarzał oryginał. Ma ok. 32 cm długości, 16 cm wysokości i 8 cm szerokości oraz posiada 646 różnych elementów.

 

Lego Technic Ducati

 

Lego Technic Ferrari

✅ Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Ferrari to prawdziwa ikona nie tylko włoskiej, ale i ogólnoświatowej motoryzacji. Repliki modeli tej właśnie marki również znalazły się w ofercie wielu różnych zestawów z serii Lego Technic.

➡️ Jednym z nich jest na przykład model Lego Technic Ferrari 488 GTE o numerze katalogowym 42125.
Ten kultowy wyścigowy pojazd, który zwyciężał w wielu prestiżowych wyścigach wytrzymałościowych na świecie z pewnością cieszy się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem wśród fanów motoryzacji na całym świecie. Dzięki serii Lego Technic ta wiernie odwzorowana replika może trafić także na wasze półki. ⭐

✅ Dbałość o szczegóły i detale, jaką możemy dostrzec w Lego Technic Ferrari 488 sprawia, że to model idealny dla każdego kolekcjonera modeli lego.
Jest on wyposażony m.in. w przednie i tylne zawieszenie, otwierane drzwi, silnik V8 z ruchomymi tłokami oraz działającą kierownicę.

➡️ Kolejnym wartym uwagi i zakupu zestawem Lego Technic Ferrari jest Lego Technic Ferrari Daytona SP3 42143. Model stanowi replikę prawdziwego Ferrari i ma ogromną liczbę funkcji takich jak układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów oraz silnik V12 z ruchomymi tłokami.
Posiada on także otwierane drzwi motylkowe, czyli dokładnie tak samo jak jego pierwowzór. ⭐

☝️ Model ten wyprodukowany w 2022 roku składa się z 3778 elementów i przeznaczony jest dla dorosłych fanów zarówno Ferrari, jak i klocków lego, a jego cena katalogowa to 1899,99zł.

 

Lego Technic Ferrari Dla Dzieci

 

Lego Dodge Charger

Klocki Lego Dodge Charger o numerze katalogowym 42111 to idealny prezent dla dosłownie każdego fana serii filmów „Szybcy i wściekli” – zarówno tych młodszych, jak i starszych.
➡️ Replika kultowego samochodu jednej z głównych postaci – Dominika Torreto bez wątpienia sprawi wiele frajdy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym osobom. Jesteśmy przekonani, że wśród kolekcjonerów zestawów Lego Technic nie ma na świecie osoby, która nie chciałaby modelu tego pojazdu w swojej kolekcji.
Jest to gratka nie tylko dla fanów „Szybkich i wściekłych”, ale również po prostu dla sympatyków motoryzacji.

⭐ Pod maską samochodu możemy podziwiać zbudowaną z klocków wersję kultowego silnika V8. Model posiada też ruchome tłoki, zawieszenie z wahaczami, układ kierowniczy i dmuchawę powietrza.
W bagażniku znajdują się także specjalne butle, które sprawiały, że właściciel tego pojazdu – Don w trakcie wyścigów ulicznych był niepokonany.

☝️ Model ten nawiązuje do kultowego już samochodu Dodge Charger R/T, który stał się prawdziwą ikoną lat 70. i posiada mnóstwo realistycznych detali.
Zestaw Lego Technic „Szybcy i wściekli” Dom’s Dodge Charger pojawił się na rynku w 2020 roku i posiada 1077 elementów. Cena katalogowa tej repliki jak na kultowość i ikoniczność zarówno samego pojazdu, jak i filmu, w którym się pojawił jest zaskakująco niska, szczególnie w porównaniu z innymi zestawami z serii Lego Technic.
Kosztuje ona bowiem 479,99zł ❗️

 

Lego Technic Dodge Charger

 

Lego Technic Monster Jam

Pisząc artykuł o najlepszych zestawach z serii Lego Technic nie sposób nie wspomnieć o wiernie odwzorowanych replikach najbardziej kultowych monster trucków na świecie.
✅ O zestawach poszczególnych modeli tych pojazdów będziecie mogli przeczytać nieco więcej poniżej. Są one wręcz idealnym prezentem dla najmłodszych fanów pokazów Monster Jam i biorących w nich udział pojazdach – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
Starsi fani klocków lego jednak z całą pewnością również będą zadowoleni z faktu jak prezentują się te repliki.
Jeśli nie ma się pomysłu na prezent dla starszego fana klocków Lego nasz inny artykuł może pomoże coś wybrać.

➡️ Zestaw Lego Technic Monster Jam Grave Digger 42118 wypuszczony na rynek w 2021 roku oprócz niezwykle dopracowanych detali posiada również wiernie odwzorowane ozdoby Grave Diggera przedstawiające duchy i płomienie, a także wielkie opony, ruchomą flagę oraz przednie reflektory o czerwonym kolorze.
Lego Technic Monster Jam Grave Digger pozwala przerobić go na łazik terenowy, co czyni ten zestaw jeszcze bardziej niezwykłym. Nigdy wcześniej w całej serii Lego Technic nie znalazł się bowiem zestaw, który umożliwiałby jego właścicielowi taką operację.
Mało tego, w bezpłatnej aplikacji mobilnej Lego Building Instructions dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store dostępny jest również poradnik, w którym dzieci znaleźć mogą narzędzia do powiększania i obracania modelu ułatwiające jego budowanie.

➡️ Kolejnym wartym szczególnej uwagi zestawem poświęconym modelowi pojazdu z serii Monster Jam jest zestaw Lego Technic Monster Jam MAX-D o numerze katalogowym 42119.
Podobnie jak w przypadku poprzedniego zestawu opisanego przez nas z tej serii tak i tym razem jest to wiernie odwzorowana replika jednego z najsłynniejszych monster trucków zaprojektowana i stworzona z doskonałą dbałością o szczegóły.
Wyposażony w napęd typu pull-back model dokładnie tak samo jak jego poprzednik posiada wiele różnych i znakomitych funkcji, które pozwolą zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom na wiele godzin fenomenalnej zabawy.

⭐ Model składający się z 230 elementów oprócz możliwości przerobienia go na quada może się również poruszać. Wystarczy naciągnąć pojazd, a następnie puścić go, aby ten mógł ruszyć z wielką prędkością.
Wśród wielu wiernie odwzorowanych detali tego modelu znajdują się m.in. kultowe kolce maszyny MAX-D oraz jego metaliczna karoseria z ozdobnymi płomieniami.

➡️ Lego Technic Monster Jam Megalodon 42134 wydany w 2022 roku słynie ze swego znakomicie realistycznego wyglądu pełnego charakterystycznych elementów takich jak na przykład płetwy poruszające się podczas jazdy czy realistycznie wyglądające zęby rekina dobrze znane wszystkim fanom oryginalnej maszyny.
Oprócz tego replika umożliwia przebudowę pojazdu na niską wyścigówkę inspirowaną mitycznym morskim potworem, który przypomina w połowie rekina, a w połowie kałamarnicę. Wyścigówka o wyglądzie tak straszliwego stworzenia to imponujący pojazd, a napęd typu pull-back gwarantuje pełną emocji zabawę.

➡️ Zestawy replik z serii Lego Technic poświęcone pojazdom Monster Jam łączy nie tylko niezwykła dbałość o szczegóły i wierne oddanie właściwie każdego detalu, napęd pull-back czy możliwość przeobrażenia pojazdu w inną maszynę, ale również cena katalogowa, która jak na niesamowite funkcje oferowane przez te zestawy jest stosunkowo niska.
Wszystkie z wymienionych przez nas wyżej zestawów katalogowo wyceniane są bowiem na zaledwie 89,99zł. Wszystkie te aspekty sprawiają, że nie sposób jest oprzeć się myślom o ich zakupie.

✅ Jak widać seria Lego Technic oferuje nam mnóstwo różnych zestawów odpowiednich dla każdej grupy wiekowej. Wśród replik modeli wielu pojazdów absolutnie każdy fan klocków lego i motoryzacji znajdzie coś dla siebie.
Dlaczego by więc nie dać któremuś z nich szansy i na własnej skórze przekonać się o ich znakomitych cechach i funkcjach ❓
Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi rozwialiśmy wszelkie wątpliwości związane z ewentualnym zakupem zestawów z serii Lego Technic i przyczyniliśmy się do podjęcia decyzji o wybraniu idealnego dla siebie modelu. ⭐
O tym, że warto jest kupić Lego Technic wie chyba każdy. Teraz wiecie już także, które z nich warto kupić najbardziej. Jesteśmy pewni, że nie będziecie zawiedzeni, a kolejne zestawy z tej serii będą dumnie prezentować się na waszych półkach, sprawiając mnóstwo radości zarówno wam, jak i waszym pociechom. ⭐

Lego Technic Monster Jam

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile kosztuje Lego Technic?

Ceny zestawów Lego Technic są bardzo mocno zróżnicowane. W ofercie katalogowej mieszczą się one w przedziale już od 17,99zł aż do 2000zł.

Lego Technic co to jest?

Lego Technic to seria klocków Lego, pozwalająca na budowanie realistycznie funkcjonujących i wyglądających pojazdów.

Jakie Lego Technic polecacie?

W zależności od zainteresowań i wieku z całą pewnością polecić można wiele zestawów z serii Lego Technic. Najbardziej odpowiednim jednak zestawem idealnym dla każdej grupy wiekowej bez wątpienia będą zestawy Lego Technic poświęcone replikom modeli pojazdów Monster Jam. Ze względu na ich niezwykłe cechy i funkcje będą one idealne dla każdego.